Bohoslužby

Pozvání na novoroční bohoslužbu „Vidět za obzor“

Srdečně zveme na štědrovečerní bohoslužbu „O SAMOTĚ…“

Bohoslužba v přírodě


V sobotu 4. 8. 2018 se koná tradiční bohoslužba v přírodě. Setkání křesťanů ze sborů Karlovy Vary, Sokolov a Cheb se uskuteční v Šabině v amfiteátru Pod skálou. Kázat bude pastor Martin Lindtner. Bohoslužba začíná v 9.30 hod.

Pomocné texty ke společné diskuzi na téma „Pavlovo obrácení“ naleznete zde

20.1. 2018, 10:50 – Bohoslužba ke Dni náboženské svobody: Svoboda z pohledu Bible

Srdečně zveme na bohoslužbu ke Dni náboženské svobody s názvem „Svoboda z pohledu Bible“. Základním textem kázání bratra Enocha Martínka bude slavný výrok Ježíše Krista z Janova evangelia: „Poznáte pravdu a pravda vás osvobodí.“ (J 8,32) Přijďte se společně s námi zamyslet nad jedním z důležitých témat demokratické společnosti.

Pozvánka zde: Den náboženské svobody pozvánka

13.1. 2018, 10:30 – Novoroční bohoslužba: Já povedu pouští cestu…

Rádi bychom Vás pozvali na novoroční bohoslužbu s názvem „Já povedu pouští cestu…“, při které nás bude provázet biblický text z knihy proroka Izaiáše:  „Nevzpomínejte na věci dřívější, o minulosti nepřemítejte. Hle, činím něco docela nového a už to raší. Nevíte o tom? Já povedu pouští cestu, pustou krajinou řeky.“ (Iz 43,18-19) Během bohoslužby zazní křesťanské písně, program dětí i mládeže, zamyšlení kazatele Martina Lindtnera. V závěru bude připraveno tradiční rozdávání novoročních veršů z Bible, které nás mohou provázet celým příštím rokem. Rádi Vás uvidíme.

Srdečně zveme na štědrovečerní bohoslužbu „O Bohu štědře milostivém“

Velikonoční bohoslužba „Pozvání ke svobodě“

Pozvání ke svoboděSrdečně zveme na velikonoční bohoslužbu „Pozvání ke svobodě“ s hostem Pavlem Zvolánkem (předsedou Vězeňské duchovenské péče ČR). Začátek v 10:30 na Plzeňské 49 v Karlových Varech. Odpoledne od 14:00 je připraveno křeslo pro hosta, které bude věnováno především tématu kaplanské služby.

Srdečně zveme na novoroční bohoslužbu „Světlo života“

novorocni-program

Srdečně zveme na štědrovečerní bohoslužbu „Dítě z proroctví“

pulnocni-2016-pozvanka

Romská bohoslužba v Karlových Varech

Romská KVSrdečně zveme k návštěvě romské bohoslužby, která se koná v sobotu 18.6. od 18 hodin v modlitebně církve adventistů v Karlových Varech na Plzeňské 49. Na bohoslužbě vystoupí romská skupina Boží cesta ze Sokolova a kázáním poslouží Tomáš Kábrt.